Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Możemy umożliwić Tobie znacznie łatwiejszy start w branży finansowej niż w przypadku, w którym wybrałbyś inną spółkę do współpracy. Kredyty Drzewica współpracuje bowiem z liderem rynku pośrednictwa kredytowego jakim jest Kredytum.pl. Dzięki narzędziom oraz autorskim rozwiązaniom, które spółka udostępnia wszystkim swoim pracownikom, łączna liczba agentów współpracujących wynosi w tej chwili ponad 13 tysięcy. Tyle osób zaufało nam i podjęło prace na rzecz naszej firmy.

Co w takim razie oferuje Kredytum.pl swoim pracownikom? Przede wszystkim spółka zajmuje się udzielaniem kredytów, pożyczek oraz podpisywaniem umów leasingu na terenie całej Polski, zarówno poprzez swoje placówki jak i agentów mobilnych. Firma pośredniczy w udostępnianiu produktów swoich partnerów, którymi jest w tej chwili 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych z sektora pozabankowego. Dzięki szerokiej ofercie wszystkich partnerów Kredytum.pl posiada bardzo szeroką ofertę usług, co jest jej znakiem rozpoznawczym. Każdy agent ma możliwość zaproponowania swojemu klientowi każdej usługi, spośród 25 ofert różnych firm. Jest to niezwykle atrakcyjna sytuacja z punktu widzenia zarówno klienta jak i agenta, który chcąc sam posiadać tak szeroką ofertę musiałby zapewne poświęcić na to kilka lat pracy.

Będąc częścią naszego zespołu zyskasz nie tylko dostęp do wszystkich produktów jakie posiada Kredytum.pl, ale również zostaniesz wyposażony w niezbędne do pracy agenta kredytowego narzędzia. Jednym z nich i z punktu widzenia podstawowym narzędziem, jest platforma internetowa za pośrednictwem, której będziesz mógł zarządzać swoimi transakcjami z każdego miejsca, gdzie będziesz miał dostęp do komputera. Daje ona szerokie możliwości zarządzania jak i również uzyskania dostępu do wszelkich informacji dotyczących swoich klientów. Za pomocą platformy możliwe jest przeprowadzenie procedury kredytowej w całości, z wyjątkiem oczywistej konieczności wykonania niektórych czynności osobiście przez agenta takich jak zebranie dokumentów oraz wysłanie ich do siedziby firmy.

Swoich agentów wynagradzamy w postaci prowizji od każdej przeprowadzonej transakcji i nie narzucamy im żadnych planów sprzedaży. Tak na prawdę sam zdecydujesz o tym ile czasu będziesz pracował dziennie i ile zarobisz. Możesz łączyć pracę agenta kredytowego firmy Kredytum.pl z pracą na etacie w innej firmie. Możesz również wybrać ją jako jedyne źródło dochodu. Wszystko zależy od tego jak bardzo zależy Tobie na pozyskiwaniu klientów i jak tego dokonasz. Statystyki mówią, że blisko 20% ludzi w Polsce jest chętnych wziąć pożyczkę lub kredyt, ale brak im rzetelnych informacji na temat warunków takiej pomocy. Może jest to właśnie czas dla Ciebie, aby wkroczyć w ich kręgi i pokazać im drogę do jej uzyskania.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty lub funkcjonowania firmy, zapraszam serdecznie do wypełnienia wniosku dostępnego poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Współpraca dla firm

Firma Kredytum.pl to prężnie działająca spółka pośrednictwa finansowego, która dzięki swoim kanałom dystrybucji zdołała opanować rynek pożyczek i kredytów. Powstała w 2011 i w ciągu kilku lat, z małej kilkuosobowej firmy, przeistoczyła się w lidera na polskim rynku finansowym. Jeśli wziąć pod uwagę sprzedaż pożyczek, pracownicy naszej spółki stają się liderami sprzedaży każdej nowej firmy, która podejmuje z nami współpracę. To pokazuje jaką skutecznością wykazuje się Kredytum.pl. W tej chwili współpracujemy z 11 bankami oraz 15 firmami pożyczkowymi. Chcemy jednak poszerzać naszą ofertę o nowe produkty finansowe, gdyż tego oczekują nasi klienci. Dlatego właśnie kierujemy ofertę współpracy do każdej firmy, która działa w branży finansowej. Za pomocą naszych kanałów dystrybucyjnych każdego dnia trafiamy do tysięcy osób w całym kraju i jesteśmy w stanie stworzyć całkiem nowe rynki zbytu dla każdego partnera. Gwarantujemy wzrost sprzedaży.

Naszej oferty współpracy nie ograniczamy jednak jedynie do branży finansowej. Otwieramy się na inne usługi takie jak : telekomunikacja, energetyka, reklama, motoryzacja, a nawet handel detaliczny. Jeśli uważasz, że swój produkt możesz udostępniać poprzez nasze kanały dystrybucji, napisz do nas, a na pewno przeanalizujemy taką możliwość. Naszymi głównymi kanałami, których używamy do promocji oraz sprzedaży są:

Agenci mobilni, którzy każdego dnia spotykają się osobiście z naszymi klientami i przedstawiają im naszą szeroką ofertę. Nasi partnerzy zyskują możliwość promocji wśród tych klientów. Każdy agent mógłby również informować o twoich usługach, dodawać do umów twoje ulotki, a także po prostu sprzedawać twoje produkty.
Call Center – sieć placówek, w których nasi tele-doradcy każdego dnia przeprowadzają setki rozmów z klientami z różnych miejsc w Polsce. Ten kanał jest bardzo skutecznym narzędziem sprzedaży oraz promocji. Każdy tele-doradca może być również przeszkolonym specjalistą z zakresu działalności Twojej branży i oferować Twoje usługi.
Strony internetowe – spółka Kredytum.pl posiada blisko 2 000 stron, które każdego dnia są odwiedzane przez tysiące internautów. Za ich pomocą nie tylko promujemy nasze produkty, ale również zapoczątkowujemy proces ich sprzedaży za pomocą wniosków, formularzy itp. Wszystkie strony podlegają nieustannej aktualizacji.

To jedynie niektóre z naszych kanałów, ponieważ działamy na kilkunastu podobnych płaszczyznach, w celu promocji produktów naszych partnerów. Od samego początku jesteśmy nastawieni na jak największy zakres działalności, dlatego jesteśmy gotowi na każdą współpracę. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny poniżej, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Zapoznaj się z poradnikami
Świat a pieniądze

Świat a pieniądze

Pieniądze to rzecz, która zawsze jest potrzebna i bez której nigdy żaden człowiek tak naprawdę nie zazna szczęścia. Można opowiadać bajki o tym, że one

Czytaj więcej »